پاتایا چگونه شهری است ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : پاتایا چگونه شهری است ؟بهترین فصل سفر پاتایا مانند بسیاری از شهرهای تایلند دارای آب و هوای گرمسیری ا... با عنوان : پاتایا چگونه شهری است ؟ بخوانید :
است ؟

بهترین فصل سفر

پاتایا مانند بسیاری از شهرهای تایلند دارای آب و هوای گرمسیری است . شما می توانید سفر به پاتایا را برای ماه های نوامبر تا فوریه برنامه ریزی کنید . بهترین زمان برای بازدید از پاتایا از نوامبر تا فوریه است . زمانی که آب و هوا نه خیلی گرم و نه خیلی سرد و بیشتر لذت بخش است .

اقامت در پاتایا

بهترین مکان برای اقامت در پاتایا ، بستگی به هدف شما از سفر و اولویت شخصی دارد . آیا می خواهید شب زنده داری کنید و یا شب آرامی داشته باشد . انتخاب هتل مناسب بسیار مهم است . مرکز پاتایا مناسب برای کسانی است که به شب زنده داری علاقه مندند . این مناطق رستوران های عالی دارد و همچنین می توانید با یک پیاده روی کوتاه به مراکز خرید بروید .  

دیدنی های پاتایا

جاذبه های پاتایا فراوان هستند . این شهر دارای موزه ها و تئاترها ، معابد ، پارک ها و ... است که همگی نقش موثری در جذب گردشگران دارند . علاوه بر اینها دیگر جاذبه هایی در پاتایا وجود دارد که نباید در سفر به پاتایا نادیده گرفته شود ، از قبیل مناظر دیدنی در تپه تامناک یا خاو پاتایا ، این یکی از زیباترین منظره های پاتایا است . Khao Sam Muk یکی از دیدنی ترین مکان های پاتایا برای تماشای غروب خورشید است . 

معرفی هتل سه ستاره ایبیس در بانکوک...
ما را در سایت معرفی هتل سه ستاره ایبیس در بانکوک دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 14:11