معرفی 5 رستوران ایرانی در بانکوک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

در بانکوک غذاهای تایلندی زیادی وجود دارد که هرگز کسی گرسنه نمی ماند اما غذای تایلندی با ذائقه هر کسی جور درنمیاد . اگر خواستید غذای ایرانی بخورید ، به رستوران های ایرانی بروید . در ادامه به معرفی 5 رستوران ایرانی در بانکوک پرداخته ایم . 

رستوران پردیس
پردیس در کوچه ای در خیابان راما 4 بانکوک قرار دارد و بزرگترین رستوران ایرانی در بانکوک است . کیفیت غذا در این رستوران لوکس همواره یک قدم بالاتر از دیگر رستوران های بانکوک است . 


رستوران محسن
رستوران محسن یک رستوران ایرانی در منطقه سیلوم است . می توانید هر روز در این رستوران غذاهای خوشمزه شرقی که همگی حلال هستند و یا یک فنجان چای نوش جان کنید .

رستوران شاطر

رستوران شاطر در خیابان نانا قرار دارد و از رستوران هایی است که مورد توجه ایرانیان قرار دارد . منوی رستوران شاطر شامل انواع کباب ها و غذاهای ایرانی است .

رستوران نور
رستوران نور یکی از اولین رستوران های ایرانی در بانکوک است . این رستوران نه تنها غذای ایرانی سرو می کند ، بلکه غذاهای عربی و غذاهای تایلندی را هم در منوی خود دارد .

رستوران پرسپولیس
رستوران پرسپولیس یکی از رستوران هایی است که همواره مورد توجه ایرانیان بوده است . این رستوران قیمت های ارزانی دارد و کیفیت غذای آن بسیار خوب است . این رستوران روبروی هتل لمردین قرار دارد .

نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 14:11
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها